DRØMMEKVELDER I NORKIRKEN

I slutten av august hadde vi en åpen drømmekveld for alle interesserte og engasjerte voksne i Norkirken. Mellom 30 og 40 personer stilte opp, og det ble en fantastisk inspirerende kveld, der drømmer og visjoner ble delt. Disse ble samlet, og har nå blitt bearbeidet av “drømmekomitéen.” Og nå er vi klare til å ta drømmene videre et steg. Hva kan bli? Det får du vite mer om på neste DRØMMEKVELD, som blir 23. november kl. 20:00. Tema: “Vi drømmer om å vitne om Jesus!”

Samlingen blir også denne gangen hjemme hos Anne Kjersti og Bjarte Erikstein. VELKOMMEN!

Drømmekvelder våren 2018:

”Vi drømmer om menigheten som et familiefellesskap” 18.01. kl. 20.00

”Vi drømmer om å se mer av Gud” 15.03. kl. 20.00

”Vi drømmer om… Hva blir?” 19.04. kl. 20.00

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *